Dar vieną pergalę Vokietijoje iškovojo "Bayern" ekipa (VIDEO)

Šeštadienio vakarą Vokietijoje įvyko dar šešios 9-tojo turo rungtynės. Eilinę pergalę „Bundesliga“ pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa 1-0 išvykoje palaužusi Brėmeno „Werder“ komandą.

Pergalę Miuncheno ekipai garantavo vienintelis T.Mullerio įvartis 23-ąją rungtynių minutę. Nors bavarai kamuolį kontroliavo net 74 procentus visų rungtynių laiko, tačiau daugiau pasižymėti nesugebėjo.

Devintą pergalę per tiek pat susitikimų iškovoję „Bayern“ futbolininkai artimiausius konkurentus lenkia jau septyniais taškais.

Kitame susitikime Maxas Kruse pelnė „hattricką“, o „Wolfsburg“ ekipa namie 4-2 nugalėjo „Hoffenheim“ komandą. Po šios pergalės „Wolfsburg“ klubas pakilo į ketvirtą vietą „Bundesligos“ pirmenybėse.

Pergales šeštadienį taip pat iškovojo „Schalke“, kuri namuose per pridėtą rungtynių laiką 2-1 palaužė Berlyno „Hertha“, ir „Darmstadt“ ekipa, svečiuose 2-0 įveikusi „Augsburg“ futbolininkus.

Rungtynės tarp „Hamburger SV“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0-0, o paskutinis šeštadienio susitikimas tarp Frankfurto „Eintracht“ ir Gladbacho „Borussia“ baigėsi triuškinančia svečių pergale rezultatu 1-5.

„Werder“ 0 - 1 „Bayern“

22' [0 - 1] T.Muller

„Augsburg“ 0 - 2 „Darmstadt“

7' [0 - 1] S.Wagner

29' [0 - 2] P.Niemeyer

„Hamburger SV“ 0 - 0 „Bayer“

Schalke“ 2 - 1 „Hertha“

27' [1 - 0] B.Howedes

73' [1 - 1] S.Kalou

90+2' [2 - 1] M.Meyer

18' V.Ibisevic („Hertha“) pašalintas iš aikštės

Wolfsburg“ 4 - 2 „Hoffenheim“

1' [1 - 0] M.Kruse

7' [2 - 0] D.Bost

29' [2 - 1] J.Toljan

54' [2 - 2] J.Schmid

62' [3 - 2] M.Kruse

83' [4 - 2] M.Kruse

„Eintracht“ 1 - 5 „Gladbach“

16' [0 - 1] R.Raffeal

29' [1 - 1] A.Meier (11m. baudinys)

51' [1 - 2] M.Dahoud

57' [1 - 3] R.Raffael

82' [1 - 4] A.Hahn (11m. baudinys)

90' [1 - 5] A.Hahn