Dar vieną pergalę iškovojęs „Panevėžys“ Futsal A lygoje kyla į antrą vietą © JumpStory nuotr.

Antradienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios tryliktojo turo rungtynės, kuriose užtikrintai laimėjo SFK „Panevėžys“, rezultatu 4:1 įveikęs FK „Saulės kraštą“.

„Panevėžys“ jau nuo pirmų minučių ėmėsi iniciatyvos, o tiksliau tai darė Arūnas Šteinas, kuris tiksliai smūgiavo du kartus per pirmas aštuonias minutes.

Iki pertraukos įvartį dar įmušė Mantas Adomėnas, tad „Panevėžys“ įgavo užtikrintą persvarą.

Ją tik įpusėjus kėliniui kiek sumažino „Saulės krašto“ vartininkas Jordy van de Corputas, bet prieš pat rungtynių pabaigą Edgaras Stankevičius įtvirtino savo komandos pergalę, po kurios „Panevėžys“ su 26 taškais pakilo į antrą vietą.

SFK „Panevėžys“ 4:1 FK „Saulės kraštas“

1’ [1:0] Arūnas Šteinas

8’ [2:0] Arūnas Šteinas

15’ [3:0] Mantas Adomėnas

29’ [3:1] Jordy van de Corput

39’ [4:1] Edgaras Stankevičius