„Dainava“ pratęsė prastą „Džiugo“ atkarpą © Dominyko Sidaro nuotr.

„TOPsport A lygoje“ prastesnę atkarpą savo sirgalių akivaizdoje nutraukė Alytaus DFK „Dainava“. 20-ajame ture dainaviečiai pirmieji praleido įvartį, bet likvidavo deficitą ir 3:1 įveikė Telšių „Džiugą“.

Pirmąjį tikslų smūgį 27-ąją minutę atliko svečiai. Po pakelto kampinio Lukas Ankudinovas pamušė kamuolį link Nino Noordanuso ir „Džiugo“ puolimo lyderis smūgiavo preciziškai.

Vis dėlto antrame kėlinyje „TOPsport A lygoje“ debiutavęs 17-metis Vykintas Gaudiešius su gynėjais kapituliavo. 55-ąją minutę kontratakos metu į priekį pabėgęs Aaronas Olugbogi surado aikštelėje Stanislavą Sorokiną, kuris savo šansu pasinaudojo.

Po 5 minučių tas pats S. Sorokinas asistavo pirmą įvartį Lietuvos čempionate šiemet pelniusiam jaunam puolėjui Davorui Rakičiui. 78-ąją minutę „Dainavos“ pergalę įtvirtino Dmytro Mandryčenkos perdavimo sulaukęs Renatas Banevičius.