D. Vlahoviciaus vedamas „Juventus“ įveikė „Empoli“ komandos futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Juventus“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė „Empoli“ vienuolikę.

Massimiliano Allegri auklėtiniai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 32 minutę. Po Adrieno Rabiot perdavimo Moise Keanas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į apatinį dešinįjį vartų kampą.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti 40 minutę. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atkeliavo prie  Szymono Zurkowskio ir pastarasis nestipriu smūgiu nuginklavo opontentų vartininką Wojciechą Szczesny.

„Juve“ į praleistą įvartį sureagavo akimirksniu ir per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą išsiveržė į priekį. 45+2 minutę Dusanas Vlahovicius pasiuntė atšokusį kamuolį į vartų tinklą.

66 minutę Vlahovicius į savo sąskaitą įsirašė dublį. Serbas technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką Guglielmo Vicario ir rezultatas tapo 3:1.

„Empoli“ sugebėjo sušvelninti rezultatą 76 minutę. Šį kartą kamuolys atsidūrė laiku ir vietoje buvusio Andrea La Mantia kojose ir pastarasis smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą pelnė antrą savo komandos įvartį.

Po šių rungtynių „Juventus toliau rikiuojasi 4 lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Empoli“ komandos futbolininkai tenkinasi 13 vieta.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Juventino

Siaip Juventiniai galim but daugiau nei patenkinti siuo pirkiniu, jis per nepilna menesi budamas musu zaidejas imuse 4 ivarcius jau, beje galetu protokole but ir 5 bet labai keistai, lemtinga ivarti imusta italijos taureje iskaite ne jam o varzovu gynejui del siokio tokio rikoseto, nzn anksciau tikrai tokius golus iskaitydavo musanciajam be problemu. Bet kokiu atveju po sio menesio su Dusanu galime ramiau atsipust kad gavo super pavojinga varzovu terorista puoleja, aukso grynuoli!!! Ir heitriai tikejesi cia flopo atrodo jau nebeprabils. Forza DV7 🇷🇸🇮🇹🐺⚪⚫!!!

• +3
  • Serie A

Bet nesakykit, lentute darosi vis grazesne 😃

• +1
  • Hm
    Juves fanas

Dusanas zvaigzde.. Jeigu tik Juventus zaistu atakuojanti futbola kaip Bayern, PSG ar ispanu grandai, tai stampuotu po kelis golus per rungtynes. Realizacija auksciausio lygio.

Na mes negalime atajuojanti zaist pats zinai, kai fufliankas vartuose, jis beveik viska praleidzia kiek jam musa... Cia tau ne ter stegenas kad galima butu kaip barsa lost