D. Vlahoviciaus vedamas „Juventus“ įveikė „Empoli“ komandos futbolininkus © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Juventus“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė „Empoli“ vienuolikę.

Massimiliano Allegri auklėtiniai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 32 minutę. Po Adrieno Rabiot perdavimo Moise Keanas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į apatinį dešinįjį vartų kampą.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti 40 minutę. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atkeliavo prie  Szymono Zurkowskio ir pastarasis nestipriu smūgiu nuginklavo opontentų vartininką Wojciechą Szczesny.

„Juve“ į praleistą įvartį sureagavo akimirksniu ir per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą išsiveržė į priekį. 45+2 minutę Dusanas Vlahovicius pasiuntė atšokusį kamuolį į vartų tinklą.

66 minutę Vlahovicius į savo sąskaitą įsirašė dublį. Serbas technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką Guglielmo Vicario ir rezultatas tapo 3:1.

„Empoli“ sugebėjo sušvelninti rezultatą 76 minutę. Šį kartą kamuolys atsidūrė laiku ir vietoje buvusio Andrea La Mantia kojose ir pastarasis smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą pelnė antrą savo komandos įvartį.

Po šių rungtynių „Juventus toliau rikiuojasi 4 lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Empoli“ komandos futbolininkai tenkinasi 13 vieta.