D. Simeone: "Taškas prieš "Juventus" yra labiau nei pelnytas"

Diego Simeone po dramatiškai išplėštų lygiųjų prieš Turino "Juventus" pasidžiaugė komandos charakteriu.

Madrido "Atletico" pirmose UEFA Čempionų lygos grupės rungtynėse namuose priėmė Italijos čempionus. Pastarieji po puikios atkarpos antrajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Atletico" vis tiek sugebėjo grįžti į rungtynes ir 90-ąją minutę pasiekti lygiąsias 2:2.

"Pirmajame kėlinyje mums kažko trūko, o "Juventus" po pertraukos pradėjo žaisti agresyviau", – po rungtynių konstatavo D. Simeone. – Man patiko, kad komanda nepasimetė ir galiausiai grįžo į rungtynes".

"Visada bandėme susikurti situacijų, kuriomis galėtume bausti "Juventus". Arti įvarčių buvo tiek Gimenezas, tiek Vitolo, tiek ir Correa, todėl taškas šioje dvikovoje yra labiau nei pelnytas.

Šios lygiosios nėra nei blogas, nei geras rezultatas. "Juventus" yra stipri ir patyrusi komanda. Jeigu mūsų amžiaus vidurkis yra 24 metai, tai jų – 29-eri. Patirtis padeda tokiose rungtynėse, tačiau tokių rungtynių patirtis mums taip pat padės ateityje.

Svarbiausia yra neprarasti intensyvumo žaidime ir parodyti charakterį, kai to labiausiai reikia", – pridūrė Cholo.