D. Šemberas: džiaugiamės trimis svarbiausiais tarpsezonio darbais

„Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga“ prezidentas Deividas Šemberas yra įsitikinęs, kad būsimasis sezonas bus ne tik įdomus, bet ir sėkmingas. Per trumpą laiką, vos per tris mėnesius, tam buvo padėti tvirti pamatai – pasirašytos sutartys su Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir televizija, pagrindiniu lygos rėmėju išliko prekės ženklas „SMScredit.lt“.

Sutartimi LFF įsipareigojo padengti teisėjavimo mokesčio išlaidas, kurios nuo klubų nuims nemažą finansinę naštą. Taip pat didžiulis dėmesys bus skiriamas rungtynių skaidrumui.

„Svarbu, kad mūsų ir federacijos vadovų požiūris sutampa. Bendru darbu sieksime visiško skaidrumo, tikėsimės pagarbos ir pasitikėjimo ne tik futbolo pasaulyje, bet ir visuomenėje. Būtent šie trys žodžiai yra pagrindinės lygos vertybės, kuriomis jau vadovaujamės dabar ir betarpiškai vadovausimės ateityje visose savo veiklose“, - žadėjo lygos vadovas.

Nuo šiol visiems futbolo mėgėjams bus įprasta, kad trečiadienis – stipriausios Lietuvoje lygos  rungtynių per TV6 diena. Šeštadieniais, vidurdienį, žiūrovų dėmesio lauks savaitinė futbolui skirta laida „Futbolo.TV“. Tuo, kad futbolas privalo būti matomas, yra įsitikinęs ir D.Šemberas.

„Nepaprastai svarbu, kad futbolas bus matomas ne tik internetu, bet ir viename žiūrimiausių Lietuvoje televizijos kanalų. Norime, kad mūsų lyga pasiektų kuo platesnę auditoriją, todėl nekantriai laukiame čempionato pradžios, pirmųjų transliacijų ir pirmųjų laidų. Mes galime pažadėti kokybišką ir patrauklų produktą“, - sakė „SMScredit.lt A lygos“ prezidentas.

Svarbi žinia lygą pasiekė praėjusią savaitę – trejus metus pagrindiniu lygos rėmėju buvęs prekės ženklas „SMScredit.lt“ nusprendė tęsti bendradarbiavimą.

„Puiku, kad, nepaisant visų praėjusį sezoną buvusių skandalų, išlaikėme pagrindinio rėmėjo pasitikėjimą. Jų noras bendradarbiauti su stipriausia šalies lyga mums yra tas lakmuso popierėlis, rodantis, kad lyga galima pasitikėti ir einame teisinga linkme, – tarpsezoniu nuveiktais trimis svarbiausiais darbais džiaugėsi D.Šemberas. – Linkiu komandoms pergalių, kurios futbolo mėgėjams padovanos puikių emocijų tiek stadione, tiek prie televizoriaus ekranų. Tikiu, kad šis sezonas bus įsimintinas įvarčiais ir gražiu žaidimu, o ne skandalais.“

2016 m. „SMScredit.lt A lygos“ čempionato duris atidarys Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“ akistata. Rungtynes tiesiogiai nuo 18 val. transliuos TV6 kanalas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
 • Oficialu

  Visiems ziuriu giliai *** ant lietuvisko futbolo ir ju straipsniu. Nebeterskit sito puslapio jais.

  • -3
 • Oficialu

  Visiems ziuriu giliai *** ant lietuvisko futbolo ir ju straipsniu. Nebeterskit sito puslapio jais.

  • -3
 • Oficialu

  Visiems ziuriu giliai *** ant lietuvisko futbolo ir ju straipsniu. Nebeterskit sito puslapio jais.

  • -3

Kitos naujienos