D. Murphy apie "Ballon d'Or" rinkimus: "Matau tik vieną nugalėtoją"

Buvęs "Liverpool" klubo saugas Danny Murphy pareiškė savo nuomonę apie artėjančius "Ballon d'Or" rinkimus.

Jau kito mėnesio pradžioje "France Football" leidinys įteiks "Auksinį kamuolį" naujam savininkui. Tarp realių kandidatų yra dvi pavardės – Virgilas van Dijkas ir Lionelis Messi.

D. Murphy tvirtina, kad nugalėtojas yra daugiau nei aiškus – tai "Liverpool" vidurio gynėjas.

"Manau tik vieną aišku nugalėtoją: van Dijką", – "talkSPORT" radijo laidoje sakė anglas. – Esu tuo įsitikinęs, nes jis padarė didžiulę įtaką šiai "Liverpool" komandai".

"Yra daug aspektų, kurie tai parodo: tos pačios lyderystės išaugimas ir įtaka, kurią jis padarė kitiems žaidėjams. Neįtikėtina, kokį poveikį padarė jo atvykimas, ypač gynybos ketvertui.

Krašto gynėjai atliko didžiulį šuolį dėl to pačio van Dijko, kuris jiems suteikia saugumo. Pažiūrėkite, kaip jis lengvai susitvarko su varžovų bandymais išeiti į greitas atakas.

Apie Joelio Matipo pasirodymus yra kalbama mažiau, tačiau jis rungtyniauja neįtikėtinai ir viena iš to priežasčių yra žaidimas kartu su Virgilu. Tas pats atsitiko ir Joe Gomezui.

Galime kalbėti apie Salah, Mane ir Firmino įtaką šiai komandai, tačiau aš nesu tikras, ar "Liverpool" būtų galėjęs laimėti Čempionų lygą be van Dijko", – pridūrė D. Murphy.