D. Moyeso debiutinėse rungtynėse - "West Ham" nesėkmė prieš "Watford" (VIDEO)

Sekmadienį 18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos priešpaskutinės 12-ojo turo rungtynės.

"Watford" namuose priėmė naują trenerį susiradusią "West Ham" komandą. Davido Moyeso sugrįžimas į "Premier" lyga nebuvo pats sėkmingiausias - "plaktukai" nusileido rezultatu 0-2.

"Širšės" į priekį įsiveržė 11-ąją susitikimo minutę, kai Willas Hughesas pasiuntė kamuolį į Joe Harto ginamus vartus. Antrajame kėlinyje pergalę šeimininkams užtvirtino šį sezoną nesustabdomai rungtyniaujantis Richarlisonas.

"Watford" nutraukė trijų pralaimėjimą seriją iš eilės ir po pergalės pakilo į aštuntąją poziciją.

"West Ham" ir toliau išlieka nepavydėtinoje situacijoje - su 9 taškais rikiuojasi 18-oje pozicijoje.

"Watford" 2 - 0 "West Ham"
11' [1 - 0] W. Hughes
64' [2 - 0] Richarlison

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10737407" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>