D. Moyesas: „Galbūt suprasime, kad iki šiol buvome per daug išlepę“ © JumpStory nuotr.

Europos klubai ir toliau su nerimu stebi, kaip bandoma susidoroti su koronavirusu ir jo padariniais.

Beveik visos Europos lygos savo čempionatus sustabdė dar kovo mėnesį, o belgai ir olandai nusprendė apskritai nutraukti pirmenybes.

Vis tik didžioji dalis lygų ir toliau tikisi užbaigti sezoną, nes kitu atveju komandos patirtų milžiniškus finansinius nuostolius.

„West Ham United“ strategas Davidas Moyesas tikisi, kad ši kilusi krizė privers klubų savininkus susimastyti ir, galbūt, sumažinti išlaidas, o tai sumažintų futbolininkų kainas bei jų atlyginimus.

„Tikimės, kad futbolas tam tikra prasme persikraus. Galbūt suprasime, kad iki šiol buvome per daug išlepę.

Žmonės, valdantys futbolo klubus, turi pagalvoti, ar iki šiol elgėsi teisingai ir suprasti, kad nesame apsaugoti nuo kažko panašaus ateityje.

Galbūt reikėtų geriau pagalvoti prieš mokant milžiniškas sumas už žaidėjus bei siūlant jiems didžiulius atlyginimus. Tuo pačiu reikia įvertinti ir sumas, sumokamas agentams. Manau, kad visoje futbolo industrijoje gali būti labai daug pasikeitimų.

Mūsų laukia dar labai ilgas kelias. Nesu tikras, kaip pavyks susidoroti su šia krize. Turime užtikrinti, kad visi futbolo klubai būtų išsaugoti“, – kalbėjo D. Moyesas.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos