D.Miceikos įvarčiai vedė "Metalurgs" į pergalę © Eurofootball.lt
Lietuvos rinktinės saugas Darius Miceika savaitgalį prisidėjo prie įvarčius užsienio klubuose pelniusių tėvynainių - nuostabiu smūgiu į Škotijos nacionalinės komandos vartus pasižymėjęs lietuvis sekmadienį jau įmušė du įvarčius Latvijos čempionate ir padėjo "lietuviškajam" Liepojos "Metalurgs" klubui iškovoti pergalę.

Nugalėtojų titulą kol kas nelabai sėkmingai ginantis Benjamino Zelkevičiaus treniruojamas "Metalurgs" namuose 21-ojo turo mače susitiko su priešpaskutinę vietą užimančiu "Riga" klubu ir jau trečią minutę po Tomo Tamošausko perdavimo šeimininkus į priekį išvedė D.Miceika.

Tiesa, 14 minutę Robertui Mežečkiui realizavus 11 metrų baudinį rezultatas buvo tapęs lygiu, tačiau tada iniciatyvos vėl ėmėsi D.Miceika ir Pavelui Surninui pakėlus kamuolį iš krašto lietuvis galva pelnė antrąjį savo bei komandos įvartį ir atstatė "Metalurgs" persvarą.

Iki susitikimo pabaigos likus šešioms minutėms Liepojos ekipos pergalę trečiuoju įvarčiu įtvirtino Girtas Karlsonas, tad po 18-os rungtynių surinkęs 38 taškus "Metalurgs" liko trečioje vietoje. Nugalėtojų gretose D.Miceika ir Vadimas Petrenko žaidė visą mačą, Mindaugą Kaloną 75 minutę pakeitė Artūras Rimkevičius, 80 minutę vietoje T.Tamošausko į aikštę išbėgo Nerijus Astrauskas.

D.Miceikai, kuris taip pat pasižymėjo praėjusio turo susitikime su "Dinaburg", tai buvo jau devintasis įvartis 2006 metų Latvijos pirmenybėse. Iki tol paskutinį kartą saugas varžovų vartininką čempionate buvo nuginklavęs beveik prieš keturis mėnesius 7-ojo turo rungtynėse prieš "Riga", kai pratęsdamas puikų sezono startą įmušė šeštą kartą.

Kiti "Virsligos" lyderiai taip pat iškovojo pergales - "Ventspils" su 89 minutes žaidusiu Deimantu Bička ir 84 minutę aikštėje pasirodžiusiu Igoriu Stukalinu sutriuškino Daugpilio "Dinaburg" 3-0, o Rygos "Skonto" svečiuose 2-0 laimėjo prieš Daugpilio "Ditton". Dabar "Ventspils" ir "Skonto" yra surinkę po 46 ir 43 taškus, tačiau yra sužaidę atitinkamai 19 ir 20 mačų.

Tuo tarpu "Jūrmala" ekipa, kurios vartus gynė Gintaras Staučė, rezultatu 3-0 laimėjo prieš Daugpilio "Ditton" ir įsitvirtino penktoje vietoje.