D. Luizas prisiėmė kaltę dėl pralaimėjimo „Man City“ © AFP nuotr.

Londono „Arsenal“ trečiadienį 0:3 nusileido „Manchester City“ ekipai, o tikra mačo žvaigžde, tiesa, ne iš pačios geriausios pusės, tapo „kanonierių“ gynėjas Davidas Luizas.

Brazilas aikštėje pasirodė tik 24-ąją susitikimo minutę, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje grubi jo klaida leido Raheemui Sterlingui išvesti „Man City“ į priekį.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui tas pats D. Luizas baudos aikštelėje nugriovė Riyadą Mahrezą ir buvo nubaustas tiesiogine raudona kortele, o 11 metrų baudinį realizavęs Kevinas De Bruyne nebeleido abejoti šeimininkų pergale.

Po mačo D. Luizas prisiėmė visą atsakomybė dėl pralaimėjimo bei pripažino, kad nori ir toliau ginti „Arsenal“ garbę.

„Pralaimėjome ne dėl komandinių klaidų, tai buvo absoliučiai mano kaltė. Komanda šiandien žaidė tikrai gerai, ypač likusi dešimtyje. Treneris ir žaidėjai atliko puikų, tačiau aš viską sugadinau. Nenoriu ieškoti pasiteisinimų, tiesiog tai buvo mano klaidos, kurios ir lėmė pralaimėjimą.

Man labai patinka būti čia. Būtent todėl ir toliau sunkiai dirbu treniruotėse bei stengiuosi atiduoti visą save rungtynėse. Noriu likti „Arsenal“ gretose. Treneris tai žino ir nori to paties. Belieka sulaukti atitinkamų sprendimų“, – po rungtynių dėstė D. Luizas.