D. Jotos dublis nukalė „Liverpool“ komandai pergalę prieš „Leicester City“ © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose rezultatu 2:0 palaužė „Leicester City“ futbolininkus.

Susitikimo pradžioje abi komandos turėjo po progą pasižymėti, tačiau abiejų komandų vartininkai sužaidė užtikrintai. „Liverpool“ komandos vartų sargas Allisonas pademonstravo puikią reakciją atremdamas klastingą Jameso Maddisono smūgį, na, o „Lapių“ vartininkas Kasperas Schmeichelis akrobatiškai, abiejų rankų pagalba susitvarkė su Trento Alexanderio-Arnoldo galingu bandymu.

Visgi, Kloppo auklėtiniai vienintelį rungtynių įvartį pelnė 34 minutę. Svečių vartininkas Kasperas Schmeichelis atrėmė galingą Virgilo van Dijko smūgį galva, tačiau atmušė kamuolį tiesiai Diogo Jotai po kojomis. Pastarasis smūgiuodamas iš artimo atstumo nepaliko šansų gulinčiam priešininkų vartų sargui ir rezultatas tapo 1:0.

Po įmušto įvarčio iniciatyvą visiškai perėmė Liverpulio futbolininkai. Fantastiškas rungtynes sužaidęs Kasperas Schmechelis gelbėjo savo komandą ne viename momente, taip išlaikydamas intringą iki pat 87 minutės, kai po gudraus Joelio Matipo perdavimo dublį į savo sąskaitą įsirašęs Diogo Jota pasiuntė kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

Po šių rungtynių „Liverpool” rikiuojasi antroje lentelės pozicijoje ir sumažina atsilikimą nuo lyderio „Manchester City” iki 9 taškų.