D. Ingso dublis atnešė „Aston Villa“ ekipai pergalę prieš „Brighton“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače „Aston Villa“ išvykoje rezultatu 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.

Neprabėgus net minutei nuo rungtynių pradžios „žuvėdros“ savo oponentus pavaišino „šaltu dušu“. Pavojingoje zono kamuolį perėmęs Alexis Mac Allisteris pasiuntė kamuolį į vartus.

20 minutę rezultatas jau tapo lygos. Rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Danny Ingsas.

Danny Ingsas 54 minutę pelnė pergalingą rungtynių įvartį ir įsirašė į savo sąskaitą dublį. „Aston Villa“ perėmė kamuolį prie varžovų vartų ir atakos smaigalyje atsidūręs anglas su rikošeto pagalba nuginklavo oponentų vartininką.

Po šios pergalės „Aston Villa“ kyla į dvyliktą turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Brighton“ lieka septinti.