D grupė: P. Schickas sugadino šventę Škotijoje © AP nuotr.

Pirmadienį Europos čempionato D grupėje vyko vienerios rungtynės – Glazgo „Hampden Park“ stadione susikovė Škotijos ir Čekijos vienuolikės.

Susitikime 2:0 triumfavo čekai, o abu jų įvarčius pelnė puolėjas Patrikas Schickas.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aktyvesni buvo škotai, kurių gretose galėjo pasižymėti Andrew Robertsonas.

Vis dėlto prieš ekipoms žengiant į rūbinę savo šansu pasinaudojo čekai ir P. Schickas galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1:0.

Antrajame kėlinyje škotai bandė užgulti varžovų vartus ir sykį pataikė į skersinį, savo meistriškumą turėjo demonstruoti ir vartininkas Tomašas Vaclikas.

Galiausiai tas pats P. Schickas pelnė savo antrąjį įvartį, kai fantastišku smūgiu iš aikštės vidurio permetė kamuolį per toli iš vartų išėjusių Davidą Marshallą.