D. Deschampsas: nepasinaudojome unikalia galimybe

Prancūzijos rinktinės vedlys Dider Deschampsas po pralaimėto Europos čempionato finalo neslėpė didžiulio nusivylimo, tačiau pabrėžė, kad šalis turėtų didžiuotis futbolininkais, nors ir kaip nesėkmingai baigėsi paskutinioji turnyro kova.

Pusfinalyje pasaulio čempionus eliminavę turnyro šeimininkai prancūzai buvo laikomi finalo favoritais, tačiau Portugalija ir be savo lyderio Cristiano Ronaldo sugebėjo parodyti meistriškumą. Pratęsimo metu nuostabus Ederio šūvis atnešė portugalams Senojo žemyno čempionų titulą.

D. Deschampsas nekritikavo portugalų ir pasveikino su triumfu, tačiau buvo nusivylęs dėl nepasinaudoto puikaus šanso triumfuoti prie savo sirgalių.

"Nėra žodžiu, nusivylimo jausmas yra neapsakomas. Prireiks daug laiko, kol tai pavyks pamiršti", - sakė strategas. - Galbūt mums pritrūko energijos, tačiau tai nėra pasiteisinimas. Turėjome savų galimybių, viskas galėjo baigtis dar po Gignac įvarčio pagrindinio laiko pabaigoje".

"Buvo įtemptos rungtynės. Turėjome nemažai šansų, bet jų turėjo ir portugalai. Deja, ne mes, o jie pelnė įvartį. Jaučiame didelį nusivylimą, nes tai buvo unikali galimybė. 

Kartu laimėjome, kartu kentėjome ir šiandien kartu pralaimėjome. Žinome, kad sujaudinome Prancūziją, bet būtų buvę nuostabu jai padovanoti titulą namuose", - po susitikimo kalbėjo D. Deschampsas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos