D. Costos sugrįžimas pažymėtas įvarčiu Karaliaus taurės aštuntfinalyje (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos ketverios pirmojo tarpusavio susitikimo aštuntfinalio rungtynės.

Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su "Lleida" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai jau beveik užsitikrino vietą ketvirtfinalyje - varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Diego Godinas ir Fernando Torresas. Antrajame kėlinyje pasirodė abu naujausi "Atletico" pirkiniai - Vitolo bei šios komandos spalvas jau vilkėjęs Diego Costa.

69-ąją minutę D. Costa sugrįžimo proga įsirašė įvartį į savo sąskaitą, o galutinį tašką paskutinę rungtynių minutę padėjo Antoine'as Griezmannas.

Kitose dvikovose pergalėmis džiaugėsi "Alaves" ir "Sevilla" komandos, o "Valencia" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Las Palmas".

"Lleida" 0 - 4 "Atletico" (VIDEO)
33' [0 - 1] D. Godin
37' [0 - 2] F. Torres
69' [0 - 3] D. Costa
90+2' [0 - 4] A. Griezmann

"Formentera" 1 - 3 "Alaves"
36' [0 - 1] E. Demirovič
57' [1 - 1] J. Rosa
65' [1 - 2] E. Demirovič
81' [1 - 3] Munir

"Cadiz" 0 - 2 "Sevilla"
9' [0 - 1] Nolito
23' [0 - 2] J. Navas

"Las Palmas" 1 - 1 "Valencia"
36' [1 - 0] J. Calleri
85' [1 - 1] Rodrigo