„Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ žengė į FA taurės pusfinalį (+ burtai) © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį Anglijoje sužaistos likusios trejos FA taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Bilietą į pusfinalį iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri po sunkios kovos palaužė „Sheffield United“ – 2:1.

25-ąją minutę Nicolas Pepe nuo 11 metrų žymos išvedė „kanonierius“ į priekį. „Sheffield Utd“ rezultatą išlygino 87-ąją minutę, tačiau „Arsenal“ per pridėtą laiką atsakė pergalingu įvarčiu.

91-ąją minutę į baudos aikštelę įkirtęs Dani Ceballosas smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartus ir padovanojo „Arsenal“ klubui kelialapį į pusfinalį.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“. Rosso Barkley smūgis antrajame kėlinyje nulėmė pergalę prieš „Leicester“ ir patekimą į pusfinalį.

Paskutinį bilietą iškovojo „Manchester City“, išvykoje 2:0 įveikęs „Newcastle“.

68‘ [0:2] R. Sterlingas

Dar tą patį vakarą FA taurės organizatoriai ištraukė pusfinalio burtus. Jie į vieną porą suvedė: