"CSKA" laimėjo Rusijos Supertaurę © Eurofootball.lt
Šeštadienį Supertaurės rungtynėmis oficialiai startavo Rusijos futbolo sezonas - šalies čempionas Maskvos "CSKA" nervingoje, permainingoje ir dramatiškoje dvikovoje įveikė miesto kaimyną "Spartak" ir papildė savo trofėjų lentyną dar vienu prizu.

"%c00072" 3 - 2 "%c00114"
22` [0 - 1] Yegor Titov
42` [1 - 1] Yuri Zhirkov
47` [1 - 2] Mozart
72` [2 - 2] Chidi Odiah
82` [3 - 2] Jo

90` Alexei Berezoutski ("CSKA"), Mozart ir Clemente Rodriguez (abu "Spartak") pašalinti iš aikštės

Prieš du metus abu klubai jau buvo susitikę kovoje dėl Supertaurės ir tada pergalę rezultatu 3-1 po pratęsimo iškovojo "CSKA", kuris apskritai prieš "Spartak" nėra pralaimėjęs jau penkis metus iš eilės. Lietuvis Deividas Šemberas liko ant "CSKA" atsarginių suolo, o "Spartak" gretose mačą pradėjo Ignas Dedura.

Į priekį pirmeji suklydus vartininkui Igoriui Akinfejevui išsiveržė "Spartak" žaidėjai - jaunasis "CSKA" vartų sargas neapdairiai per toli išbėgo iš vartų ir po perdavimo iš krašto galva kamuolį į vartus pasiuntė "Spartak" kapitonas Jegoras Titovas.

Kėlinio pabaigoje "armiečiams" pavyko rezultatą išlyginti, kai po tikslaus perdavimo Jurijus Žirkovas baudos aikštelėje atsidūrė už varžovų nugarų ir nuginklavo vartininką Aleksejų Zujevą, tačiau po pertraukos "Spartak" vėl atstatė savo pranašumą - gavęs I.Deduros perdavimą galva įmušė saugas iš Brazilijos Mozartas.

Nepaisant to, "CSKA" nepasidavė, ir 72 minutę jau suklydus A.Zujevui rezultatą išlygino Chidi Odiah, o dar po dešimties minučių gražiu smūgiu galva naujasis Rusijos čempionų pirkinys brazilas Jo išvedė savo ekipą į priekį.

Rungtynių pabaigoje įtampa pasiekė aukščiausią tašką ir per pridėtinį laiką net trys žaidėjai gavo antras geltonas korteles ir buvo pašalinti iš aikštės: Aleksejus Berezutskis ir Clemente Rodriguezas buvo nubausti už grubų žaidimą, o Mozartui teko palikti aikštę už muštynes su Chidi Odiah. Beje, su pastaruoju susigrūmė ir I.Dedura, bet lietuvis bausmės pavyko išvengti.

"CSKA" šventė pergalę ir papildė gausią paskutinių savo metų trofėjų kolekciją - prie Rusijos čempionų titulo ir Rusijos bei UEFA taurių dabar Maskvos klubas gali prisidėti ir šalies Supertaurę.