C.Ronaldo: "Niekada nesakiau, kad tokia vidutinė komanda gali tapti čempione"

Portugalijos rinktinei ir jos lyderiui Cristiano Ronaldo Brazilijoje vykstantis Pasaulio futbolo čempionatas klostosi itin nesėkmingai. Portugalus persekioja traumos, per dvi rungtynes jie sukrapštė tik tašką ir yra ant bedugnės krašto. 

Komandos lyderis C.Ronaldo po mačo su JAV teigė, kad Portugalija yra tiesiog vidutinė komanda, niekaip negalinti pretenduoti į čempionų karūną.

Pirmosiose čempionato rungtynėse dešimtiese prieš vienuolika aikštėje likusią Portugaliją 4:0 sutriuškino Vokietija, o antrose rungtynėse portugalai tik paskutinę akimirką išplėšė lygiąsias su JAV.

„Galbūt mes tiesiog esame vidutiniška komanda. Būtų melas, jei sakyčiau, kad esame tarp geriausiųjų. Mes turime daug ribotų vietų, be to, kenčiame nuo netekčių, tokių kaip Pepe raudona kortelė arba Fabio Coentrao trauma. Tai mus labai apriboja, todėl nesame geriausios formos, tad galime prilygti aukščiausios klasės ekipoms“, – kalbėjo C.Ronaldo.

Portugalijos rinktinės lyderis prieš čempionatą buvo kamuojamas traumų ir skelbta, kad puolėjas negalės rungtyniauti. Vis dėlto, C.Ronaldo žaidė visas 90 minučių abiejuose mačuose, o susitikime su JAV paskutinėmis akimirkomis atliko puikų rezultatyvų perdavimą lygiąsias išplėšusiam Silvestre'ui Varela.

„Stebuklų nebūna. Žinojome, kad pasaulio čempionate mūsų laukia labai sunki grupė, su komandomis, kurios turbūt yra už mus geresnės. Niekada negalvojau, kad galėtume tapti pasaulio čempionais, turime būti tiesūs ir suprasti savo lygį. Niekada nesakiau, kad galime laimėti“, – po antrųjų nesėkme pasibaigusių rungtynių sakė C.Ronaldo.

15min.lt