C.Ronaldo: jaučiu skausmus, bet esu pasiruošęs žaisti prieš Vokietiją

Portugalijos rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo pripažįsta, kad jis dar jaučia kelio skausmus, tačiau tvirtina, jog jis bus pasiruošęs žengti į aikštę pirmajame pasaulio čempionato susitikime.

Portugalai šiandien G grupėje susitinka su turnyro favoritais laikomais vokiečiais. Portugalai iki pat šiol vis dar yra nežinojo dėl C.Ronaldo galimybės žaisti, bet pats Madrido "Real" puolėjas tikisi žaisti.

"Fitneso problemos jau yra praeityje", - spaudos konferencijoje pasakė C.Ronaldo. - Man nuo karjeros pradžios nebuvo tokios dienos, kada nejausčiau skausmo žaisdamas, tačiau tai tik mano darbo našta."

"Žinoma, aš norėčiau būtų pasiruošęs 110 procentų, bet vis dar esu tik 100 procentų. Manau, man to užtenka, kad galėčiau padėti savo nacionaliniai komandai", - pasakojo puolėjas.

Taip pat C.Ronaldo tikino, kad Portugalijos rinktinė nėra priklausoma nuo jo ir šiame pasaulio čempionate jis nori vieno - mėgautis futbolu.

"Nemanau, kad vienas žaidėjas sudaro komandą. Kaip ir sakiau anksčiau, aš tik rinktinei padedu pasiekti kuo geresnių rezultatų.

"Futbolas yra mano gyvenimas ir šį žaidimą žaidžiu su didele aistra. Štai kodėl nuolatos siekiu naujų iššūkių. Dabar esu pasaulio čempionate ir noriu mėgautis tuo", - užbaigė rezultatyviausias visų laikų Portugalijos rinktinės. žaidėjas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos