Crespo išnomuotas į "Milan" © Eurofootball.lt
Argentinos rinktinės ir "%c00042" puolėjas Hernanas Crespo (%p01977) kitą sezoną vilkės Italijos čempionų "%c00062" marškinėlius - abu klubai sutarė dėl vienerių metų nuomos.

Jau kurį laiką buvo kalbama, kad Crespo gali palikti Londoną, nes jis nelabai įtiko į naujojo "Chelsea" trenerio Jose Mourinho planus. Žaidėjui buvo duotos dvi savaites apsispręsti, ir atrodo jis nutarė bent sezoną grįžti į Italiją.

"Milan" pastarąjį mėnesį ieškojo ketvirto puolėjo, kuris prisijungtų prie Filippo Inzaghio (%p01119), Andrejaus Ševčenko (%p01111) bei Jono Dahlio Tomassono (%p01099). Iš pradžių klubą labiau domino Bernardo Corradis (%p00143) iš "%c00019", tačiau jam perėjus į "%c0004" pradėta domėtis argentiniečiu.

Vakar vėlai vakare Crespo atvyko į Italiją, ir šiandien, sutvarkęs paskutines detales bei praėjęs medicininę apžiūrą turėtų būti oficialiai pristatytas.

29 metų Crespo Italijoje jau praleido ilgą savo karjeros laiką - iš pradžių jis atstovavo "%c00029", vėliau už rekordinę sumą persikelė į Romos "Lazio", o pastarajam atsidūrus prastoje finansinėje padėtyje buvo parduotas į Milano "%c00037". Ten sužaidusį vos sezoną jį įsigijo "Chelsea".

"Idėja apie sugrįžimą į Italiją duoda man didelį malonumą. Tačiau neverskite kalbėti manęs apie tai, nes prieš tai turiu sutarti dėl paskutinių detalių ir praeiti medicininę apžiūrą." - kalbėjo žaidėjas.

"Aš džiaugiuosi, kad Crespo yra čia. Tai sprendimas, kurio klube norėjo visi, ir tai be abejo yra dovana fanams." - sakė "Milan" vice-prezidentas Adriano Galliani.