Coppa Italia: netikėtos "Roma" ir "Fiorentina" nesėkmės bei triuškinanti "Juvės" pergalė Turino derbyje (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar keturi Italijos taurės aštuntfinalio mačai. Net dviejuose iš jų užfiksuoti netikėti rezultatai.

Apie "Serie A" nugalėtojo titulą svajojantis "Roma" namuose po baudinių serijos nusileido antrosios lygos vidutiniokui "Spezia". Pagrindinis dvikovos laikas baigėsi be įvarčių, o nuo 11 metrų žymos netiksliai smūgiavo Edinas Džeko bei Miralemas Pjaničius, kuomet varžovai neklydo.

Nesėkmę prieš čempionato autsaiderį "Carpi" patyrė kitas pajėgus Florencijos "Fiorentina" klubas. Nepaisant to, kad žaidė beveik pilna sudėtimi, "Viola" atsakymų į 76-ąją minutę Antonio Di Gaudio pelnytą įvartį nerado.

Prieš kitą "Serie A" autsaiderį Veronos "Hellas" "Napoli" futbolininkai favoritų vardą jau pateisino. Maurizio Sarri auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje sutriuškino oponentus rezultatu 3-0. Jau pirmojo kėlinio pradžioje įvarčius nugalėtojams pelnė Omaras El Kaddouri bei Driesas Mertensas, o 75-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį pridėjo Jose Callejonas.

Turino derbio nugalėtoju tapo taip pat ekipa, kuriai pergalę didžioji dalis aistruolių ir prognozavo. Tiesa, sutriuškinimą rezultatu 4-0 nuspėti buvo sunkiau. "Juventus" komanda prieš "Torino" po pirmojo kėlinio pirmavo tik vienu įvarčiu, bet 50-ąją minutę iš aikštės pašalinus Cristianą Molinaro, antrąkart pasižymėjo Simone Zaza. Jau turint kiekybinę persvarą, varžovų sutriuškinimą užbaigė Paulo Dybala bei Paulis Pogba.

"Roma" 0 - 0 "Spezia" (po 11 metrų baudinių)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8164849" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Fiorentina" 0 - 1 "Carpi"

"Napoli" 3 - 0 "Hellas"

"Juventus" 4 - 0 "Torino"