Copa America: Kitame pusfinalyje - Brazilija ir Urugvajus © Eurofootball.lt
Sužaistos ir antrosios Amerikos taurės pusfinalio rungtynės. Pasaulio čempionė Brazilija sutriuškino Meksiką, ir dabar trečiadienį susitiks su Urugvajumi, kuris įtikinamu rezultatu nugalėjo Paragvajų.


Paragvajus - Urugvajus 1 - 3
15' Carlos Gamarra [1 - 0]
39' Carlos Bueno [1 - 1]
65', 88' Dario Silva [2 - 1, 3 - 1]

63' iš aikštės pašalintas Gustavo Varela


Turnyro siurprizas Paragvajus, kurio komanda sudaryta iš jaunų žaidėjų, atstovausiančių šalį Atėnų olimpinėse žaidynėse, nesugebėjo pademonstruoti tokio žaidimo kaip grupės varžybose ir turėjo nusileisti Urugvajaus ekipai.

Visgi pirmieji pasižymėjo paragvajiečiai - po Barreto baudos smūgio laisvas galva kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Carlosas Gamarra. 38 minutę Dario Silva perdavė kamuolį Carlosui Buenui, ir šį baudos aikštelėje pargriovė jau minėtas Gamarra. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats Bueno išlygindamas rezultatą.

Antrajame kėlinyje sužaidus 18 minučių urugvajietis Varela gavo antrą geltoną kortelę, taigi turėjo palikti aikštę. Nepaisant to, kad liko dešimtyje, Urugvajus nesitraukė į gynybą bei stengėsi atakuoti. Po dviejų minučių Dario Silvos smūgis atšoko nuo Paragvajaus gynėjo ir įskriejo į vartus. Pergalę savo komandai mačo pabaigoje užtvirtino tas pats Silva, kontratakoje aplenkęs varžovų gynėją ir nuginklavęs vartininką.


Brazilija - Meksika 4 - 0
27' Alex
65', 75' Adriano
87' Ricardo Oliveira

Jauna Brazilijos rinktinė parodė savo galybę ir atsitiesė po nelabai sėkmingų grupės varžybų sutriuškindama Meksikos komandą.

Jau 4 minutę buvo sukurta pavojinga proga, nes Juanas smūgiavo galva ir pataikė į skersinį. 26 minutę Adriano smūgį atmušė vartininkas, o bandydamas mušti dar kartą brazilų puolėjas buvo pargriautas. 11 metrų baudinį įmušė ir savo komandą į priekį išvedė Alexas.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiu scenarijumi kaip ir pirmasis - sužaidus 5 minutes Juanas smūgiavo galva ir šį kartą įmušė, bet teisėjas įvarčio neįskaitė. Meksika bandė atakuoti ir lyginti rezultatą, tačiau buvo nubausta kontratakoje, kai Adriano tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą padvigubino skirtumą.

Po dešimties minučių suklydo meksikiečių vartininkas Sanchezas, Adriano jį apsivarė ir pasiuntė kamuolį į tinklą. Rezultatas tapo triuškinamas likus trims minutėms iki pabaigos, kai Sanchezui nepavyko sugauti kamuolio, Adriano perdavė jį kulnu Oliveirai, kuris išnaudojo šią progą įmušdamas ketvirtąjį komandos įvartį.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...