Copa America: Argentina ir Kolumbija susitiks pusfinalyje © Eurofootball.lt
Amerikos taurės (Copa America) turnyre sužaistos pirmos dvejos ketvirtfinalių rungtynės. Kolumbijos rinktinė nesunkiai nugalėjo Kosta Riką ir sieks antrą kartą iš eilės iškovoti taurę, o Argentina minimaliu rezultatu įveikė turnyro šeimininkę Peru. Abi šios komandos antradienį susikaus pusfinalyje.


Kolumbija - Kosta Rika 2 - 0
41' Abel Aguilar
45+2' Tressor Moreno


Mačo pradžioje kostarikiečiai turėjo keletą galimybių pasižymėti - geriausioje iš jų 18 minutę Badillo smūgį atmušė vartininkas Henao. Po devynių minučių Moreno mušė iš baudos aikštelės prieigų, bet pataikė į skersinį.

Po trputį kolumbiečiai perėmė iniciatyvą, o pirmąjį įvartį įmušė 41 minutę, kai Murillo atmetė kamuolį iš dešinės ir Aguilaras iš 15 metrų smūgiavo tiksliai.

Per pridėtą laiką pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Moreno buvo pargriautas baudos aikštelėje, teisėjas skirtą 11 metrų baudinį, ir puolėjas išnaudojo uždirbtą progą bei padvigubino skirtumą.

Antrojo kėlinio pradžioje Kosta Rikos treneris Jorge Pinto padarė tris keitimus, tačiau tai nepadėjo jo komandai, kuri nesugebėjo sukurti ko nors pavojingesnio ir turi pasitraukti iš turnyro.


Peru - Argentina 0 - 1
60' Carlos Tevez

83' iš aikštės pašalintas %p00010


Pirmąją progą 13 minutę turėjo D'Alessandro, bet nuo jo baudos smūgio apsigynė Ibanezas. 38 minutę vienintelis peruviečių puolėjas Mendoza sugebėjo prasprūsti pro du gynėjus, tačiau apsisukdamas smūgiavo nelabai sėkmingai. Dar po trijų minučių argentiniečiai atsakė pavojingu Zanetti smūgiu, praskriejusiu šalia virpsto.


Antrajame kėlinyje Argentina toliau kontroliavo žaidimą ir nepalikdavo Peru šansų užpulti. Sužaidus keturias minutes Ibanezui vėl, kaip ir pirmajame kėlinyje, apsiginti nuo D'Alessandro smūgio. Po aštuonių minučių argentiniečiams, nes Figueroa smūgis galva pataikė į skersinį.

Iškart po pastarojo epizodo treneris Marcelo Bielsa į aikštę išleido jaunąjį puolėją Carlosą Tevezą. Tai buvo lemiamas sprendimas, nes netrukus šis žaidėjas įmušė puikų baudos smūgį ir išvedė savo komandą į priekį.

Peru nepasidavė ir 64 minutę vos neišlygino rezultato, bet Solano bandymas atsimušė nuo virpsto. Netrukus arti įvarčio buvo Palacio, kuris gavęs Mendozos perdavimą smūgiavo šiek tiek pro šalį. Nepasaint argentiniečių gynėjo Ayalos gautos raudonos kortelęs, rungtynės taip ir pasibaigė.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...