Claudi
jus Ranieri bando išspausti iš savęs viską ką gali, kad padėtų „%c00042” judėti pirmyn.

Peteris Kenyonas, kuriam klubo savininkas Romanas Abramovičius patikėjo generalinio vadybininko pareigas sakė, kad baigti sezoną mažiausiai be sidabro vertos vietos yra laikoma baigti sezoną nesėkmingai.

Ranierio treniruojama komanda rytoj susidurs su “%c00060” klubu, žinodami, kad “%c00041” turi 9-nių taškų pranašumą. Pergalės dabar yra būtinos norint priartėti prie pirmosios vietos.

Italų kilmės treneris sako, kad jo troškimas pergalėms yra tai kas jį palaiko.

“Anksčiau dirbdamas būdavau spaudžiamas, tačiau spaudimas iš aplinkinių nėra svarbu. Svarbiausias spaudimas yra tas, kurį aš pats sau susikuriu. Aš noriu tobulėti kiekvieną dieną. Esu laimingas, kad „Chelsea” pasiekė tiek daug,” - teigė italas.

„Chelsea” treneris tiesiog myli futbolą ir po ilgų treniruočių su žaidėjais, atvažiavęs namo žiuri futbolo rungtynes, kad atsipalaiduotų.”

“Futbolas yra mano aistra ir man tai reiškia viską.”

Claudio Ranieri žino, kad jei jo komanda laimi ir “Arsenal” pagaliau pralaimės 30-tose rungtynėse, kai jie susitiks su “%c00040” sekmadienį, tada teliktų tik 6-šių taškų skirtumas likus 8-nioms rungtynėms.

“Mes turime nugalėti, nes nesvarbu kaip pasibaigs dvikova tarp “Arsenal” ir “Manchester United”, mums tai išeis į naudą.”

Ilgą laiką nežaidęs Juan Sebastien Veron pradėjo treniruotis gryžęs po traumos ir turėtų padėti savo komandai siekti užsibrėžto tikslo, tačiau saugas Emmanuel Petit dar gydosi kelio traumą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos