Vakar, išvykdamas atostogauti į Italiją, "%c00042" vyriausiasis treneris Claudio Ranieri pareiškė, kad jo ateitis Londone klube vis dar nežinoma.

Šiame sezone jis su klubu iškovojo aukštą antrąją vietą. Bet "Chelsea" savininką ir Rusijos milijonierių R.Abramovičių nuvylė antroji vieta. Ir jis ieško kas galėtų pakeisti C.Ranieri.

"%c00109" vyriausiasis treneris Jose Mourinho yra pagrindinis kandidatas užimti Ranieri vietą klube. Tuo tarpu C.Ranieri teigia, kad R.Abramovičius neatskleidžia visų savo planų. Viskas turėtų paaiškėti po UEFA Čempionų lygos finalo, kuris įvyks gegužės 25-ąją Gelzenkirchene.

"Aš nežinau kas dabar dedasi šiame klube. Mano kontraktas su klubu galioja iki 2007-ų metų. Aš jau spėjau padėkoti žaidėjams už šį sezoną ir nežinau kas bus su manimi toliau. Tai mane labai nuvilia" – sakė C.Ranieri.

"Dabar man svarbu išlikti ramiam ir laukti savo likimo. Jei Romanas manęs nori, tai manau jis manęs paprašys pasilikti. Aš truputi nusivylęs dabartine situacija klube, bet jau dabar galiu dėkoti Romanui už suteiktą darbą."

"Aš esu labai atsidavęs šiam klubui. Noriu dirbti tik jame. Bet jei suprasiu, kad aš čia nebereikalingas, tai ieškosiuos darbo kitur. Dabar vykstu i Italiją mėgautis vasaros atostogomis.Labai tikiuosi čia dar sugrįžti."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos