ČL: „Šakhtar“ sutriuškinti Vokietijoje, „Man City“ užsitikrino vietą kitame etape  © imago images/Focus Images nuotr.

Sužaistos dar dvejos UEFA Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynės.

Nesunkią pergalę iškovojo „Monchengladbach“ futbolininkai, kurie namuose 4:0 nugalėjo Donecko „Šakhtar“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 17-ąją rungtynių minutę po L. Stindlo tiksliai realizuoto 11 metrų baudinio.

Rezultatą padvigubino N. Elvedi, kuris 34-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Trečiojo įvarčio autoriumi tapo B. Embolo, kuris baigiantis pirmajam kėliniui pelnė trečiąjį ekipos įvartį.

Galutinis taškas rungtynėse padėtas 77-ąją minutę po O. Wendto įvarčio.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Manchester City“ ekipa.

P. Guardiolos auklėtiniai išvykos rungtynėse 1:0 palaužė „Olympiakos“ bei užsitikrino vietą kitame UEFA Čempionų lygos etape.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė P. Fodenas, kuris 36-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tai buvo ketvirtoji „Man City“ pergalė iš tiek pat galimų stipriausiame senojo žemyno turnyre.