ČL: "Roma" po atkaklios kovos įveikė CSKA, "Valencia" džiaugėsi pirma pergale

Trečiadienį 19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos antrojo rato rungtynės G ir H grupėse.

Maskvos CSKA, šiame sezone jau spėjusi patiesti patį Madrido "Real", namuose priėmė "Roma". Šeimininkai davė kovos ir italams, tačiau kiekybinį pranašumą įgiję "romėnai" iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

4-ąją minutę Kostas Manolas pasinaudojo neužtikrintu Igorio Akinfėjavo išbėgimu iš vartų ir smūgiu galva smeigė įvartį į varžovų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje CSKA komandai pavyko grįžti į rungtynes, kai 50-ąją minutę rezultatą išlygino Arnoras Sigurdssonas. Visgi jau po šešių minučių Maskvos komanda prisivirė košės, kai iš aikštės už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas minėto įvarčio autoriaus tautietis Horduras Magnussonas.

Tuo "Roma" netruko pasinaudoti - meistriškai nuošalės baudos aikštelėje išvengęs Lorenzo Pellegrini jau 59-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

Pirmoje vietoje esanti "Roma" nuo "Real" bent laikinam įgijo trijų taškų pranašumą. CSKA sąskaitoje - keturi taškai.

Kitose rungtynėse pirmąją pergalę šiame sezone galiausiai pasiekė "Valencia". "Young Boys" išvykoje prieš ispanus krito rezultatu 1:3.

Šveicarai buvo išlyginę rezultatą, tačiau du Santi Minos ir vienas Carloso Solero įvartis nulėmė "šikšnosparnių" pergalę. Po jos "Valencia" pakilo į antrąją poziciją, už nugaros palikdama "Man Utd".

CSKA 1 - 2 "Roma"
4' [0 - 1] K. Manolas
50' [1 - 1] A. Sigurdsson
59' [1 - 2] L. Pellegrini
56' H. Magnusson (CSKA) pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/XEzpHdRJBF" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 3 - 1 "Young Boys"
14' [1 - 0] S. Mina
37' [1 - 1] R. Assale
42' [2 - 1] S. Mina
56' [3 - 1] C. Soler
77' J. S. Sanogo ("Young Boys") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/Lk6aE7zc8N" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>