ČL pusfinalis: atsigavęs „Liverpool“ nubraukė „Villarreal“ šansus sukurti stebuklą © JumpStory nuotr.

„Villarreal“ ekipa dėjo visas pastangas, kad sukurtų didelį netikėtumą.

„La Liga“ atstovai privalėjo užtikrintai nugalėti „Liverpool“ klubą, norėdami patekti į UEFA Čempionų lygos finalą.

Pirmasis pusfinalio susitikimas Anglijoje buvo pasibaigęs J. Kloppo auklėtinių pergale 2:0.

Atsakomosios rungtynės „Estadio de la Ceramica“ prasidėjo ispanų dominavimu ir 3 min. B. Dia pelnė pirmąjį įvartį – 1:0.

41–ąją min. F. Coguelinas pasižymėjo dar sykį ir „Liverpool“ pradėjo svilti padai (2:0).

Vis dėlto po pertraukos „raudonieji“ parodė savo jėgą: 62 min. Fabinho, po M. Salah perdavimo, sušvelnino skirtumą (2:1).

67 ir 74 minutėmis tiksliai smūgiavę L. Diazas bei S. Mane neleido suabejoti svečių pajėgumu žengti į Čempionų lygos finalą (2:3).

85 min. iš aikštės dar buvo išvarytas antrą geltoną kortelę užsidirbęs „Villarreal“ saugas E. Capoue.