ČL: PSG žūtbūtinėje dvikovoje palaužė „RB Leipzig“, „Juventus“ turėjo vargo su „Ferencvaros“ © Imago-Images nuotr.

Antradienį startavo ketvirtasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

Svarbią pergalę H grupėje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „RB Leipzig“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį nuo 11 metrų žymos 11-ąją minutę pelnė Neymaras.

PSG ir „RB Leipzig“ ekipos yra surinkusios po šešis taškus ir į priekį grupėje kol kas praleidžia „Manchester United“.

G grupėje kiek netikėtai vargo namuose turėjo „Juventus“ ekipa, kuri tik mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė „Ferencvaros“.

Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai 19-ąją minutę pasižymėjo Myrto Uzuni, tačiau rezultatą 35-ąją minutę išlygino Cristiano Ronaldo.

„Juventus“ pergalę išplėšė tik 92-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą nukreipė Alvaro Morata.

„Dynamo“ 0:4 „Barcelona“

„Borussia“ 3:0 „Club Brugge“

„Lazio“ 3:1 „Zenit“

„Manchester United“ 4:1 „Basaksehir“