ČL: PSG pasiekė revanšą prieš „Man Utd“, O. Giroud subombardavo „Sevilla“ ekipą © AFP nuotr.

Trečiadienį baigėsi penktasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

H grupėje svarbią pergalę pasiekė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:1 susitvarkė su „Manchester United“.

Svečiai rungtynes pradėjo itin sėkmingai ir jau 6-ąją minutę pirmavo po Neymaro įvarčio.

„Raudonieji velniai“ po praleisto įvarčio perėmė iniciatyvą, o rezultatą 32-ąją minutę išlygino Marcusas Rashfordas.

Šeimininkai aktyviai pradėjo ir antrąjį kėlinį, o du puikius šansus išvesti savo komandą į priekį turėjo Anthony Martialis.

PSG 69-ąją minutę pasinaudojo kampiniu ir dar kartą išsiveržė į priekį po Marquinhoso įvarčio.

Iškart po antrojo svečių įvarčio antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Man Utd“ saugas Fredas ir šeimininkai mačą užbaigė mažumoje.

„Raudonieji velniai“ metė visas pajėgas į puolimą, o tuo per pridėtą laiką pasinaudoję svečiai įtvirtino savo pergalę – dublį pelnė Neymaras.

Prieš paskutinįjį turą H grupėje net trys komandos – „Man Utd“, PSG ir „RB Leipzig“ turi po 9 taškus.

Pirmąją vietą E grupėje užsitikrino Londono „Chelsea“ ekipa, kuri išvykoje net 4:0 sutriuškino „Sevillą“.

Visus keturis „aristokratų“ įvarčius pelnė Olivier Giroud.

„Borussia“ 1:1 „Lazio“

„Ferencvaros“ 0:3 „Barcelona“

„Juventus“ 3:0 „Dynamo“

„Club Brugge“ 3:0 “Zenit“