ČL: „Man Utd“ netikėtai suklupo Turkijoje © AP nuotr.

Puikiai sezoną UEFA Čempionų lygoje pradėjusi „Manchester United“ ekipa trečiadienį kiek netikėtai patyrė pralaimėjimą Turkijoje, kur rezultatu 1:2 nusileido „Basaksehir“ futbolininkams.

Pirmasis mačo įvartis krito 13-ąją minutę, kai kampinį kėlę „Man Utd“ futbolininkai ties vidurio linija visiškai be priežiūros paliko Demba Ba, kuris sulaukęs perdavimo visiškai vienas nubėgo iki varžovų vartų ir išvedė „Basaksehir“ į priekį.

40-ąją minutę grubiai savo aikštės pusėje suklydo Juanas Mata, o tai puikiai išnaudojo Edinas Višča, kuris padvigubino Turkijos čempionų pranašumą.

Anthony Martialis 43-ąją minutę atgaivino „raudonųjų velnių“ viltis, kuomet galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Svečiai antroje mačo dalyje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau itin pavojingų momentų sukurti nesugebėjo ir „Basaksehir“ iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygoje.

„Zenit“ 1:1 „Lazio“