ČL: Lemiamose F grupės rungtynėse „Villarreal“ įveikė „Atalanta“ ir pateko į kitą etapą © AFP nuotr.

Žūtbūtinėje kovoje dėl patekimo į kitą etapą „Villarreal“ išvykoje rezultatu 3-2 įveikė „Atalanta“ vienuolikę. Verta paminėti, kad šios rungtynės buvo atidėtos dėl ekstremalių oro sąlygų ir žaidžiamos viena diena vėliau.

Ispanų ekipa rungtynes pradėjo puikiai. Jau 3 minutę savo komandą į priekį išvedė kamuolį baudos aikštelėje gavęs ir vartininką nuginklavęs Arnautas Danjuma.

Pirmo kėlinio pabaigoje „Villarreal“ sugebėjo padvigubinti rezultatą. 42 minutę Etienne‘as Capoue po komandos draugo perdavimo patogiai pasitaisė ir pasiuntė kamuolį kiek žemiau vartų skersinio. Įvartis į „rūbinę“ ir rezultatas tapo 2:0.

Šaltakraujiškai savo progas išnaudoję svečiai, antro kėlinio pradžioje pelnė ir trečiąjį įvartį. 51 minutę po Gerardo Moreno perdavimo kamuolį į apatinį vartų kampą pasiuntė dublį susirinkęs Arnautas Danjuma.

Nepaisant tokios situacijos, „Atalanta“ nepasidavė ir rungtynių pabaigoje nusprendė patampyti priešininkų nervus.

71 minutę įspūdingu smūgiu iš toli rezultatą sušvelnino Ruslanas Malinovskiy‘is.

Dar už 9 minučių italų ekipa pelnė dar vieną įvartį. Duvanas Zapata meistriškai „permetė“ iš vartų išbėgusį vartininką ir rezultatas tapo 2:3.

Vis gi, „Villarreal“ sugebėjo išlaikyti pergalę ir tai reiškia, kad ispanų ekipa užima antrąją vietą F grupėje ir gauna kelialapį į kitą etapą. Tuo tarpu „Atalanta“ lieka trečioje vietoje ir sezoną tęs „Europos“ lygoje