K. de Bruyne įvartis sukūrė minimalią persvarą „Man City“ ekipai prieš atsakomąsias rungtynes © JumpStory nuotr.

„Manchester City“ susikūrė minimalią persvarą prieš atsakomąsias Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes.

„Miestiečiai“ namuose 1:0 palaužė Madrido „Atletico“ komandą, dėka Kevino de Bruyne įvarčio.

Pirmasis kėlinys stokojo progų ir buvo ganėtinai nuobodus. Svečiai iš Ispanijos nei karto nesmūgiavo link vartų, o rungtynių šeimininkai nesugebėjo pralaužti svečių gynybos.

Antroji rungtynių pusė turėjo būti daug įdomesnė futbolo sirgaliams. Antoine'as Griezmannas antrojo kėlinio pradžioje buvo pabėgęs į greitą ataką, tačiau ten nieko nepešė.

„Manchester City“ ekipai padėjo į aikštę po keitimo išėjęs Philas Fodenas. Vienintelis rungtynių įvartis krito po to, kai 21-erių anglui užteko dviejų minučių, kad atliktų rezultatyvų perdavimą K. de Bruyne. Belgas atsidūręs geroje pozicijoje jau be problemų nuginklavo Janą Oblaką.

Tas pats K. de Bruyne buvo pavojingas ir prieš įvartį, o vėliau jam gerą progą vėl sukūrė P. Fodenas, tik šįkart įmušti ir rezultato padvigubinti nepavyko.

Rungtynių gale dar buvo epizodas, kai Angelis Correa smūgiavo kamuolį į gulintį Jacką Grealishą. Tačiau argentinietis išsisuko tik su geltona kortele, nors „Man City“ treneris Pepas Guardiola tiesiog niršo dėl šio epizodo.