ČL: „Inter“ išsaugojo šansus žengti į kitą etapą, „Liverpool“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje © AP nuotr.

Antradienio vakarą sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos penktojo turo rungtynės.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė Milano „Inter“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „Monchengladbach“ futbolininkus bei išsaugojo šansus žengti į atkrintamąsias.

Svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir tai davė vaisių – 17-ąją minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė į baudos aikštelę įsiveržęs Matteo Darmianas.

Po praleisto įvarčio „Gladbach“ perėmė iniciatyvą, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Alassane Plea.

„Inter“ lygiosios šiose rungtynėse netenkino, todėl Milano ekipa po pertraukos iškart ėmė spausti varžovus, o 64-ąją minutę savo komandą dar kartą į priekį išvedė Romelu Lukaku.

Tas pats belgas 73-ąją minutę atsidūrė puikios atakos smaigalyje ir pelnė trečiąjį „Inter“ įvartį.

Vis tik šeimininkai nepalūžo ir jau 76-ąją minutę „Gladbach“ viltis atgaivino tas pats A. Plea.

„Inter“ buvo per žingsnį nuo iškritimo iš Čempionų lygos, kai 83-ąją minutę trečią kartą kamuolį į vartus pasiuntė A. Plea, tačiau po VAR peržiūros prancūzo įvartis buvo atšauktas dėl minimalios nuošalės.

Ši pergalė leido „Inter“ išsaugoti viltis pakovoti dėl vietos aštuntfinalyje. Įdomu tai, kad dėl vietos atkrintamosiose šeštajame ture kovos visos keturios B grupės komandos.

Ramų gyvenimą šeštajame ture užsitikrino „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 1:0 palaužė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus ir ne tik užsitikrino vietą atkrintamosiose, bet ir pirmąją vietą D grupėje.

Vienintelį mačo įvartį 58-ąją minutę pelnė Curtisas Jonesas.

Hm (IP: 38e3e9df4)

Cia bus neitiketinai idomi pabaiga, realas jei nesugalvos susitart lygiosiom suzaist su gladbahu, kazkakp jauciu jie ne ant tiek ziurkes ir megintu iskovot pirma vieta o ne susitikt subahern ar liverpool ar city, tad interas viska turi savo rankose, o jei realas sumastytu suzaist lygioeiom interas turetu stebet situacija ir isleist i kita etapa shaktiora

Net neabejok Forziuk, kad abiem tinkančios lygiosios ir bus. Ir kodėl tu gąsdini Liverpooliu ar MCičiu ? Taigi pagal tave anglų klubai ne lygis. Va Atalanta, kitas reikalas, išplėšė lygiąsias prie grandus 🙂🙂🙂🙂. Apsigaidinai durniuk eilinį kartą.

• 6
  • Alutis (IP: 578c29036)

Nu B grupei tokia įdomi situacija. Pirmai atrodė viskas aišku...

• 2
  • Jo (IP: 38e3e9df4)
    Gerard

Siaip tikrai kai pagalvoju db nejaugi realas is tikro susitars su gladbachu ir abu laimingai pasirinks patekima i kita etapa, vis ateina mintis apie tas istorines varzybas danija 2-2 svedija kai buvo ismesta italija. Bet cia situacija nera visiskai konkreti, nes jei interas nelaimetu tai realas irgi taip atsisveikintu su cempionu lyga, tad rizikos yra. Ziuresim kas cia ka suplanuos, realiai interas turetu siekt pergales vien jau del kelialapio i europos lyga, bet noris tiket kad neivyks tas pats zapadliskiausias scenarijus...

• 1
  • Neimar (IP: 532396511)

Opa,nū jo,nemačiau dar tokio mačo kaip Mch vs Intr😆😀

• 1
  • GedBuz

Gsila Maggblach, butu laimėję bent tašką, tai eitų tolyn, o tuo pačiu būtų inter labanaktis. Real tai turbūt algas renka iš lažybų, kad taip žaidžia 😀

• -1

Atalantai tiesiog nesiseke progas isnaudot, trype jie tuos danus. Kazkaip neabejoju as kad turint zapata murieli iliciciu ir gomeza tikrai amsterdame pralaimejimo nebus. Gal net padesiu kokiu 10000 euru, o va jei sakai realas su gladbachu sutars lygiasias tai interas turetu suorganizuot pergale shaktiorui ir speceliai reala ismest. O ka ten as pasakiau apie pavojingai stiprias komandas tai nesureiksmink, man city realiai tim teoriskai priklauso tai kategorijai, o bayern ir liverpool biski turi savitos jegos

Tai aišku, šūdas tas Gerardas,paskutinis Lfc duhfaniu klounas ir valkata😀

• -4

• 1
  • GedBuz

• 0

Saunuoliai atalanta kad islygino, tai tas pats kas pergale, nes lemiamam musi su ajax vistiek butu reikqlinga pergale, db uztex ir lygiuju, cia net atalantos pralaimejimas ir ajaxo pergale butu mazai nuleme, viska lems macas amsterdame

• 0
  • Hm (IP: 38e3e9df4)

O iteeo situacija deliojas puikiai db tereikia tiketis kad realas nesuzais lygiosiom gladbache, arba pralost shaktiorui ir ismest reala, viskas valdoma. Reqliai interui ir realui reikia namie laimet ir abu iseis, bet jei kazkurie susimaus tai viskas grius retas atvejis ant tiek idomi grupe