ČL: „Inter“ išsaugojo šansus žengti į kitą etapą, „Liverpool“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje © AP nuotr.

Antradienio vakarą sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos penktojo turo rungtynės.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė Milano „Inter“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „Monchengladbach“ futbolininkus bei išsaugojo šansus žengti į atkrintamąsias.

Svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir tai davė vaisių – 17-ąją minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė į baudos aikštelę įsiveržęs Matteo Darmianas.

Po praleisto įvarčio „Gladbach“ perėmė iniciatyvą, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Alassane Plea.

„Inter“ lygiosios šiose rungtynėse netenkino, todėl Milano ekipa po pertraukos iškart ėmė spausti varžovus, o 64-ąją minutę savo komandą dar kartą į priekį išvedė Romelu Lukaku.

Tas pats belgas 73-ąją minutę atsidūrė puikios atakos smaigalyje ir pelnė trečiąjį „Inter“ įvartį.

Vis tik šeimininkai nepalūžo ir jau 76-ąją minutę „Gladbach“ viltis atgaivino tas pats A. Plea.

„Inter“ buvo per žingsnį nuo iškritimo iš Čempionų lygos, kai 83-ąją minutę trečią kartą kamuolį į vartus pasiuntė A. Plea, tačiau po VAR peržiūros prancūzo įvartis buvo atšauktas dėl minimalios nuošalės.

Ši pergalė leido „Inter“ išsaugoti viltis pakovoti dėl vietos aštuntfinalyje. Įdomu tai, kad dėl vietos atkrintamosiose šeštajame ture kovos visos keturios B grupės komandos.

Ramų gyvenimą šeštajame ture užsitikrino „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 1:0 palaužė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus ir ne tik užsitikrino vietą atkrintamosiose, bet ir pirmąją vietą D grupėje.

Vienintelį mačo įvartį 58-ąją minutę pelnė Curtisas Jonesas.

„Atletico“ 1:1 „Bayern“

„Porto“ 0:0 „Manchester City“

„Marseille“ 2:1 „Olympiacos“

„Atalanta“ 1:1 „Midtjylland“