ČL: „Bayern“ nepasigailėjo Madrido „Atletico“ © Peter Schatz / Pool nuotr.

Praėjusio sezono čempionai Miuncheno „Bayern“ nepaliko jokių vilčių Madrido „Atletico“ futbolininkams.

H. Flicko auklėtiniai, namuose pasiekė pergalę 4:0.

Vokietijos čempionai rungtynėse dominavo bei kūrė pavojingas atakas jau nuo pirmosios minutės.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 28-ąją minutę po K. Comano įvarčio.

Rezultatas padvigubėjo 41-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo L. Goretzka.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ ir toliau spaudė varžovus.

66-ąją minutė trečiąjį ekipos įvartį pridėjo C. Tolisso.

72-ąją rungtynių minutę ketvirtojo įvarčio autoriumi tapo K. Comanas, kuris puikiu reidu nuginklavo varžovų vartininką.

Sekančiose rungtynėse „Bayern“ stos į kovą prieš Maskvos „Lokomotiv“ ekipą, tuo tarpu Madrido „Atletico“ laukia „Salzburg“ išbandymas.

Kitose rungtynėse puikų žaidimą pademonstravo „Man City“ futbolininkai.

P. Guardiolos auklėtiniai 3:1 palaužė „Porto“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai.

Pirmieji 14-ąją minutę į priekį išsiveržė „Porto“ futbolininkai po M. Luis Diazo smūgio į varžovų vartus.

21-ąją minutę rezultatą išlygino S. Aguero, kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Manchester City“ į priekį išsiveržė 65-ąją minutę po I. Gundogano įvarčio.

73-ąją minutę trečiąjį ekipos įvartį pelnė F. Torresas.

Atkakli kova vyko Italijoje.

Milano „Inter“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Monchengladbach futbolininkais.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai po R. Lukaku įvarčio.

Vis tik 63-ąją minutę R. Bensebaini tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus.

Svečiai 84-ąją minutę persvėrė rezultatą po tikslaus J. Hofmanno smūgio.

Atkakli kova rungtynėse vyko iki pat paskutinių sekundžių.