"Chelsea" užtikrintai žengė į Lygos taurės finalą © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą paaiškėjo pirmieji Anglijos lygos taurės (Carling cup) finalo dalyviai. Jais tapo Londono “Chelsea“ futbolininkai, po sensacingų lygiųjų svečiuose su 4 lygos “Wycombe“, namuose atsirevanšavę užtikrintu rezultatu 4-0. Pažymėtina, kad du kartus pavyko pasižymėti pastaruoju metu ypač daug kritikos susilaukiančiam ukrainiečiui Andrejui Ševčenkai. Dar du įvarčius įmušė Frankas Lampardas.

“Chelsea“ 4 – 0 “Wycombe“
22‘ [1 – 0] Andrejus Ševčenka
43‘ [2 – 0] Andrejus Ševčenka
69‘ [3 – 0] Frank Lampard
90‘ [4 – 0] Frank Lampard

Rungtynes aktyviau, kaip ir dera, pradėjo poros favoritai “Chelsea“. Jau 1 min. po Ashley Cole‘o perdavimo iš krašto labai pavojingai galva mušė niekaip Londono klube nepritampantis Andrejus Ševčenka.

9 min. iš maždaug 25 m. klastingai smūgiavo Frankas Lampardas. Vėliau dvi jo pavojingas atakas po kampinio atrėmė varžovų gynėjai.

22 min. krito pirmasis įvartis, kurį, gavęs varžovo perdavimą ir prasiveržęs į baudos aikštelę smūgiu maždaug nuo 11 metrų žymės įmušė Andrejus Ševčenka.

Praleidę įvartį, “Wycombe“ pastebimai suaktyvėjo ir vis dažniau ėmė grasinti tituluotiems varžovams, bet kėlinio pabaigoje turėjo antrą kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, kai po Didier Drogba perdavimo vėl įmušė A.Ševčenka. Šis įvartis praktiškai išsprendė poros likimą, nes “Wycombe“ tokioje situacijoje jau privalėjo mušti mažiausiai 2 įvarčius.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir daugiau atakavo šeimininkai. Porą progų pasižymėti turėjo retai aikštėje pasirodantis Lassana Diarra. 67 min. nuo baudos aikštelės linijos kiek virš vartų mušė F.Lampardas, o netrukus iš kelių metrų pasižymėti nesugebėjo D.Drogba. Visgi įvartis krito po poros minučių. 69 min. A.Ševčenka atliko rezultatyvų perdavimą ir įvartį suklaidinęs vartininką į tuščius vartus įmušė F.Lampardas, galutinai panaikindamas įtampą.

Po trečiojo įvarčio “Chelsea“ futbolininkai dar labiau įsisiautėjo, ir 90 min., gavęs D.Drogba perdavimą, tiksliu smūgiu iš kelių metrų “Wycombe“ triuškinimą baigė F.Lampardas – 4-0.

Finale “Chelsea“ susitiks su “Tottenham“ ir “Arsenal“ poros nugalėtoju. Šios komandos į kovą stos trečiadienį.