"Chelsea" po pratęsimo palaužė "Liverpool" ir žengė į FA taurės finalą (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijoje sužaistos vienerios atsakomosios FA taurės pusfinalio rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione ginklus dar kartą tarpusavyje surėmė Londono "Chelsea" ir "Liverpool" futbolininkai. Progų kupinose rungtynėse prireikė ir pratęsimo, kurio metu "mėlynieji" išplėšė minimalią pergalę.

Rungtynės prasidėjo itin atviru futbolu ir be jokių žvalgybų gynyboje. Kiek aštriau atrodė "Chelsea" futbolininkai, kurie jau 4-ąją minutę galėjo įsiveržti į priekį, tačiau teisėjas neužfiksavo akivaizdaus Lucaso Leiva žaidimo ranka baudos aikštelėje.

Puikią progą "raudonųjų" gretose turėjo Philippe'as Coutinho, kuris "išmaudęs" kelis varžovų žaidėjus atliko tikslų smūgį į vartų plotą, tačiau ten patikimai šeimininkus nuo įvarčio saugojo Thibautas Courtoisas.

Per pirmąjį kėlinį užfiksuota ne tik gražių epizodų, tačiau ne kartą vyko ir konfliktai tarp Diego Costos bei Martino Škrtelio, kuriuos nuramino tik rungtynių arbitras.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko atakuojančio futbolo. Abi komandos puolė ir bandė pelnyti pergalingą įvartį, bet per 90 minučių nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio, todėl ekipų laukė 30 pratęsimo minučių.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio per pratęsimą neprireikė ir 94-ąją minutę po Williano pakelto kampinio galva pasižymėjęs Branislavas Ivanovičius nulėmė "Chelsea" klubo patekimą į FA taurės finalą.

Rezultatas:

"Chelsea" 1 - 0 "Liverpool"

(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2-1)

94' [1 - 0] B.Ivanovič

Straipsnio įvertinimas: 3 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos