„Tottenham“ po baudinių serijos iškovojo kelialapį į Anglijos lygos taurės ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Antradienį vakare „Tottenham“ stadione sužaistos Anglijos lygos taurės 4-ojo rato rungtynės.

Dėl patekimo į ketvirtfinalį susigrūmė dvi Londono ekipos – „Tottenham“ ir „Chelsea“. Pagrindinio laiko metu buvo užfiksuota lygybė (1:1), tačiau 11 metrų baudinių loterijoje sėkmė nusišypsojo „Spurs“ vienuolikei.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Chelsea“ futbolininkai. 19-ąją minutę po Cezario Azpilicuetos perdavimo tiksliai į vartus smūgiavo ir savo pirmąjį įvartį Anglijoje pasiekė Timo Werneris.

Visgi vėliau iniciatyva priklausė „Tottenham“ ekipai. Tiesa, „pentiniai“ turėjo palaukti išlyginamojo įvarčio.

Jis krito 83-ąją minutę, kai pasižymėjo Erikas Lamela. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis, todėl rungtynių nugalėtojas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje.

11 m baudinių loterijoje sekėsi neblogai abiem komandoms, tačiau lemiamą penktąjį smūgį pramušė „Chelsea“ ekipos atstovas Masonas Mountas. Galiausiai, „Tottenham“ triumfavo 5-4.