"Chelsea" po atkaklios kovos išvykoje nugalėjo "West Ham" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje vėlyvą pirmadienio vakarą sužaistos paskutinės 27-ojo turo rungtynės.

"West Ham" futbolininkai namuose priėmė turnyrinės lentelės viršūnėje esančius Londono "Chelsea" žaidėjus. Antonio Conte auklėtiniai lengvo pasvaikščiojimo neturėjo, tačiau iškovojo dar vieną svarbią pergalę rezultatu 2-1.

Pirmajame kėlinyje svečius iš Londono į priekį 25-ąją susitikimo minutę išvedė Edenas Hazardas. "Mėlynieji" surengė greitą kontrataką, kurios metu Pedro padavė puikų perdavimą į priekį spurtavusiam belgui, o šis užsikirtęs kamuolį prieš vartininką tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau kiekviename aikštės centimetre virė atkakli kova.

Antrajame kėlinyje "plaktukai" pasiduoti neketino ir aktyviai žaidė varžovų aikštės pusėje. Vis dėlto jau 50-ąją minutę Diego Costa palengvino svečių gyvenimą - po standartinės situacijos be priežiūros paliktas puolėjas keliu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

"West Ham" net ir po dviejų praleistų įvarčių baltos vėliavos nekėlė, o toliau mėgino persverti rungtynių rezultatą. 92-ąją minutę Manuelis Lanzini sušvelnino atsilikimą, tačiau pabandyti išplėšti lygiąsias "plaktukai" jau nebeturėjo laiko.

"Chelsea" į savo sąskaitą įsirašė 66-ąjį tašką ir nuo artimiausių persekiotojų turi dviženklį 10 taškų pranašumą. "West Ham" su 33 taškais rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

"West Ham" 1 - 2 "Chelsea"
25' [0 - 1] E. Hazard
50' [0 - 2] D. Costa
90+2' [1 - 2] M. Lanzini