„Chelsea“ neprilygo „Leicester“ ekipai © PA nuotr.

Pastaruoju metu itin stringanti Londono „Chelsea“ antradienį patyrė dar vieną pralaimėjimą „Premier“ lygoje.

Franko Lampardo auklėtiniai svečiuose 0:2 nusileido „Leicester“ ekipai.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 6-ąją susitikimo minutę, kai puikiu smūgiu pasižymėjo Wilfredas Ndidi.

38-ąją minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „lapių“ vartus, tačiau po VAR peržiūros paaiškėjo, kad Jonny Evansas prasižengė prieš baudos aikštelę.

„Chelsea“ nesėkmingai atliko baudos smūgį, o jau kitos atakos metu, 41-ąją minutę, „Leicester“ pranašumą padvigubino Jamesas Maddisonas.

Nors svečiai antrajame kėlinyje turėjo lyginti rezultatą, „lapės“ ir toliau kontroliavo žaidimą bei į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Ši pergalė leido „Leicester“ futbolininkams bent parai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„West Ham United“ 2:1 „West Bromwich Albion“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • KTBFFH (IP: 7e5511814)

Chelsea atrodo apgailetinai, tiesiog gedinga ziuret i tokius pasirodymsu vel ir vel ir vel... Gynyboje skyles kosmosos dydzio paliekamos... puolimas dar tragiskesnis, Lesteris galejo is vis be vartininko zaist nes vis tiek jei netycia pavyksta proga susikurt i vartus vis tiek nepataiko.. Panasu kad Lampardas leks lauk, atrode pradzioj daug zadantis, primine kazkike Sara ir Zalgiri bet sitas sezonas ir ypac paskutiniai 2-3 menesiai yra tiesog tragikomedija o ne komanda Chelsea.. Dauzomi visu ir jokiu pokyciu, jokio noro nematyti komandoje.

• 17
  • carlos (IP: 173b6dcfa)

Padarai brangiausią savo istorijoje pirkinį ir tada leidi Havertzą tokioje pozicijoje, kur jis visiškai nepažaidžia 😃 Šiaip išvis centro saugai Mount Havertz ir Kovacic (tas tai nekaltas, bet ir nlb gintis mėgsta), tai bet kokiai normaliai komandai kaip saldainis, kiaurai ėjo lapės 😃 Dar kažkaip suprasčiau, kad gynyba chealsea kokia tai superinė būtų, o čia Rudigeris su Silva, ką ten Lamparadas galvojo 😃