„Chelsea“ namuose sutriuškino „Wolves“ ekipą © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame mače Londono „Chelsea“ namuose rezultatu 3:0 įveikė „Wolves“.

„Aristokratai“ turėjo iniciatyvą pirmoje rungtynių pusėje, o 45+3 minutę jiems ją pavyko paversti įvarčiu. Po puikaus Masono Mounto perdavimo įvartį „į rūbinę“ pelnė Kai‘us Havertzas.

Antrą kėlinį „Chelsea“ pradėjo pozityviai ir 54 minutę padvigubino savo persvarą. Masonas Mountas įsirašė antrą rezultatyvų perdavimą, o technišku smūgiu vartininką nuginklavo Christianas Pulisicius.

Grahamo Potterio auklėtiniai galutinį tašką rungtynėse padėjo 90 minutę. Po Matteo Kovačičiaus perdavimo pasižymėjo po keitimo pasirodęs Armando Broja.

Po šių rungtynių „Chelsea“ bent kuriam laikui rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Wolves“ sekasi kolkas sekasi prastai ir pastarieji užima aštuonioliktą vietą.