„Chelsea“, „Liverpool“ ir „Tottenham“ prasmuko į Lygos taurės pusfinalį © AP nuotr.

Paaiškėjo keturios komandos, kurios pusfinaliuose kausis dėl patekimo į Lygos taurės „Carabao Cup“ finalą.

„Tottenham“ namuose 2:1 įveikė „West Ham“ ekipą. Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje.

Iš pradžių pasižymėjo Stevenas Bergwijnas, po to įvarčių atsakė Jarrodas Bowenas ir išlygino rungtynių rezultatą. Visgi lemiamas buvo Lucaso Moura įvartis, kuris krito 34-ąją minutę.

„Chelsea“ išvykoje mačą prieš „Brentford“ ekipą pradėjo su trimis jaunais akademijos auklėtiniais (Jude'u Soonsupu-Bellu, Xavieru Simonsu bei Harvey Vale'u), tačiau pergalę iš „bičių“ tvirtovės „aristokratams“ pavyko išsivežti – Thomaso Tuchelio auklėtiniai laimėjo 2:0.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo, tačiau antrajame į savus vartus įvartį įsimušė „Brentford“ gynėjas Pontusas Janssonas, o viską užbaigė tikslus Jorginho 11 m baudinys.

„Liverpool“ ir „Leicester City“ mače prireikė 11 m baudinių serijos po 90 minučių žaidimo.

Pagrindinis laikas baigėsi 3:3, o baudinių serijoje triumfavo 5:4 triumfavo „Liverpool“ ekipa, kurią išgelbėjo vartininkas Caiomhinas Kelleheris, atlaikęs du 11 m baudinius.

„Carabao Cup“ pusfinaliuose dalyvaus šie keturi klubai: „Liverpool“, „Chelsea“, „Arsenal“ ir „Tottenham“.