„Chelsea“, „Leicester“ ir „Everton“ iškovojo pirmas sezono pergales © PA nuotr.

„Premier“ lygos pirmasis turas ir toliau tęsiasi. Savo sezoną „Premier“ lygoje pradėjo „Leicester City“, Londono „Chelsea“, Liverpulio „Everton“ ir kitos ekipos.

„Chelsea“ laimėjo 3:0 Londono derbį prieš „Crystal Palace“. Nuo pat rungtynių pradžių „aristokratai“ kontroliavo veiksmą aikštelėje, o po pirmojo kėlinio jau pirmavo 2:0. Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Christianas Pulisičius, iš baudos smūgio pasižymėjo Marcosas Alonso, o antrajame kėlinyje įvartį pelnė „Premier“ lygos debiutantas Trevoras Chalobah.

Staigmeną pateikė „Watford“ ekipa. „Širšės“ 3:2 laimėjo prieš „Aston Villa“, kuri šią vasarą tikrai neblogai pasistiprino.

„Everton“ rungtynėse su „Southampton“ grįžo iš 0:1 deficito ir laimėjo 3:1, o „Leicester“ minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Wolverhampton“ ekipą.

„Brighton“ svečiuose 2:1 patiesė „Burnley“.