"Chelsea" išplėšė pergalę prieš "Everton", Mančesterio klubai neklupo (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio susilaukė dvikova įvykusi "Stamford Bridge" stadione, kur vietos Londono "Chelsea" susigrūmė su Liverpulio "Everton". Rungtynių pabaigoje minimalią pergalę išplėšė Jose Mourinho kariauna.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "mėlynieji" dominavo aikštėje ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau lemiamą įvartį pavyko pelnyti tik 90-ąją minutę, kai po puikios komandos atakos pasižymėjo Willianas.

Lengvą pergalę išvykoje pasiekė antroje vietoje žygiuojantis "Manchester City" klubas. Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 1-4 nugalėjo "Stoke City" vienuolikę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Samiras Nasri, Jamesas Milneris ir du įvarčius pelnė Sergio Aguero. Vienintelį įvartį šeimininkų gretose pelnė Peteris Crouchas, kuris 38-ąją minutę buvo išlyginęs rezultatą.

Tuo tarpu sunkią pergalę savo stadione iškovojo "Manchester United" klubas, rezultatu 3-1 įveikęs "Burnley" futbolininkus. Net du įvarčius "raudonųjų velnių" gretose pelnė vidurio gynėjas Chrisas Smallingas, o trečiąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pridėjo Robinas van Persie.

Kitose rungtynėse "Southampton" sužaidė taikiai su "West Ham", "Newcastle" išleido pergalę iš savo rankų prieš "Crystal Palace", o "West Brom" namuose palaužė "Swansea".

"Chelsea" 1 - 0 "Everton"

90' [1 - 0] Willian

88' G.Barry ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Manchester United" 3 - 1 "Burnley"

6' [1 - 0] C.Smalling

12' [1 - 1] D.Ings

45' [2 - 1] C.Smalling

82' [3 - 1] R.van Persie (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7504013" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Stoke City" 1 - 4 "Manchester City"

33' [0 - 1] S.Aguero

38' [1 - 1] P.Crouch

55' [1 - 2] J.Milner

70' [1 - 3] S.Aguero (11m. baudinys)

76' [1 - 4] S.Nasri

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2gz9nm" allowfullscreen></iframe>

"Southampton" 0 - 0 "West Ham"

61' Adrian ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 1 "Newcastle"

42' [0 - 1] P.Cisse

71' [1 - 1] F.Campbell

"West Brom" 2 - 0 "Swansea"

60' [1 - 0] I.Brown

74' [2 - 0] S.Berahino