„Chelsea“ ir „Man Utd“ mačas baigėsi be įvarčių © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos 26-ojo turo rungtynės.

Londono „Chelsea“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Manchester United“ futbolininkais.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau ilgainiui žaidimas išsilygino, o atkarpomis pavojingesni buvo „raudonieji velniai“.

Daugiausiai diskusijų pirmoje mačo dalyje sukėlė epizodas 15-ąją minutę, kuomet Callumas Hudsonas-Odoi savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau po VAR peržiūros teisėjas 11 metrų baudinio skirti nesiryžo.

Antrąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo „aristokratai“, o Hakimas Ziyechas turėjo nuostabią progą išvesti savo komandą į priekį, tačiau fantastiškai sužaidė Davidas De Gea.

Vėliau savųjų šansų turėjo ir „Man Utd“ – pavojingus smūgius atliko Scottas McTominay'us ir Fredas.

Finalinis rungtynių švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias.

„Man Utd“ išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, „Chelsea“ toliau žengia penktoje pozicijoje.