"Chelsea" ir "Man City" įveikė varžovus, "Arsenal" sutriuškino "Newcastle" ekipą (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 16-ojo turo rungtynės.

Čempionato lyderė Londono "Chelsea" ekipa namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Hull City" futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai "liūtus" sudorojo rezultatu 2-0.

7-ąją minutę Edenas Hazardas išvedė "mėlynuosius" į priekį, o galutinį tašką 68-ąją minutę padėjo Diego Costa. Verta paminėti, kad nuo 60-os minutės "Hull City" žaidė dešimtyje.

Kitose rungtynėse "Manchester City" turėjo vargo išvykoje prieš "Leicester City" vienuolikę. 40-ąją minutę vienintelį bei pergalingą įvartį pelnė Frankas Lampardas.

"Southampon" išvykoje patyrė dar vieną nesėkmę. Jie rezultatu 1-0 nusileido "Burnley" ekipai ir patyrė jau ketvirtąją pralaimėjimą iš eilės.

"Chelsea" išlieka tvirtu "Premier" lygos lyderiu, tačiau "Southampton" krenta į penktąją poziciją.

Vakariniame susitikime įvyko intriguojanti dvikova, kurioje tarpusavyje ginklus surėmė Londono "Arsenal" ir "Newcastle" futbolininkai. "Kanonieriai" rezultatu 4-1 be vargo nugalėjo "šarkas".

Jau 15-ąją minutę Olivieris Giroud išvedė "Arsenal" į priekį, o antrajame kėlinyje pranašumą padidino Santis Cazorla. 58-ąją minutę rezulatatas tapo triuškinantis, kai dar kartą pasižymėjo O.Giroud.

Vis dėlto, 63-ąją minutę Ayoze Perezas sušvelnino atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje prie "Newcastle" vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo savo 30-ąjį gimtadienį šiandien švenčiantis S.Cazorla.

"Burnley" 1 - 0 "Southampton"

73' [1 - 0 ] L.Barnes

60' D.Tadič ("Southampton") nerealizavo 11m. baudinio

"Chelsea" 2 - 0 "Hull City"

7' [1 - 0] E.Hazard

68' [2 - 0] D.Costa

60' T.Huddlestone ("Hull City") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 1 "Stoke City"

11' [1 - 0] J.McArthur

13' [1 - 1] P.Crouch

"Leicester City" 0 - 1 "Manchester City"

40' [0 - 1] F.Lampard

"Sunderland" 1 - 1 "West Ham"

22' [1 - 0] J.Gomez (11m. baudinys)

29' [1 - 1] S.Downing

"West Brom" 1 - 0 "Aston Villa"

72' [1 - 0] C.Gardner

22' K.Richardson ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 4 - 1 "Newcastle"

15' [1 - 0] O.Giroud

54' [2 - 0] S.Cazorla

58' [3 - 0] O.Giroud

63' [3 - 1] A.Perez

88' [4 - 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7390999" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>