„Chelsea“ dar labiau priartėjo prie pirmojo „Premier“ lygos ketverto © Zuma Press nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 23-ojo turo rungtynės.

Pergalę išvykoje pasiekė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė „Sheffield United“.

Svečius į priekį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 43-ąją minutę, išvedė Masonas Mountas.

„Sheffield Utd“ rezultatą išlygino 54-ąją minutę, kuomet kamuolį į savo vartus nukreipė „Chelsea“ gynėjas Antonio Rudigeris.

Vis tik rezultataas lygus buvo vos keturias minutes – 58-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jorginho. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas šio mačo įvartis.

„Chelsea“ po šios pergalės pakilo iki penktosios turnyrinės lentelės vietos ir nuo ketvirtoje pozicijoje esančių „Liverpool“ futbolininkų atsilieka vos vienu tašku.