„Chelsea“ per pridėtą laiką apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų © JumpStory nuotr.

Šeštadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Chelsea“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su Vulverhamptono „Wanderers“ ekipa.

Pirmame kėlinyje „Aristokratų“ saugui Rubenui Loftus-Cheekui pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau jo įvartis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Vis gi, „Chelsea“ sugebėjo išsiveržti į priekį 56 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romelu Lukaku.

Prabėgus keletai minučių Romelu Lukaku į savo sąskaitą įsirašė dublį. Belgas iš baudos aikštelės prieigų smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą nuginklavo oponentų vartininką Jose Sa ir rezultatas tapo 2:0.

Rungtynėms einant į pabaigą „Vilkai“ sugebėjo sušvelninti rezultatą. 79 minutę puikų individualų meistriškumą pademonstravęs Trincao, puikiu smūgiu nepaliko šansų „Chelsea“ vartų sargui Edouardui Mendy.

Kai atrodė, jog pergalė jau yra „Aristokratų“ rankose, „Vilkų“ kapitonas 90+7 minutę išplėšė savo komandai lygiąsias. Po puikaus perdavimo iš krašto, anglas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šių rungtynių „Chelsea“ ir toliau rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, keturiais taškais lenkdami ketvirtoje vietoje esantį Londono „Arsenal“. Tuo tarpu, „Wolves“ užima aštuntąją vietą.

„Brentford“ 3:0 „Southampton“

„Burnley“ 1:3 „Aston Villa“

„Crystal Palace“ 1:0 „Watford“