„Chelsea“ apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų © REUTERS nuotr.

Londono „Chelsea“ ekipa sulaukė pasipriešinimo ir rezultatu 1:1 sužaidė su „Brighton“ ekipa.

„Aristokratai“ savąjį įvartį pasiekė pirmajame kėlinyje. Antrose iš eilės rungtynėse įvartį pelnantis R. Lukaku, 28 minutę, po kampinio smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau, „Brighton“ stengėsi grįžti į rungtynes, o iki pat rungtynių pabaigos „Žuvėdros“ susidarė keletą itin pavojingų progų.

Pirmajam kėliniui einant į pabaigą Adamo Lallana‘os smūgį atrėmė Edouardas Mendy.

„Chelsea“ vartų sargas turėjo darbo ir antrajame kėlinyje. Senegalietis pademonstravo aukščiausią klasę atremdamas pavojingus A. Mac Allister ir Y. Bissouma smūgius.

Galiausiai, atkakliai kovoję „Brighton“ futbolininkai pasiekė išlyginamąjį įvartį. Skaudų smūgį 90+1 minutę savo priešininkams sudavė D. Welbeckas. Anglas po puikaus M. Cucurella‘os perdavimo nepaliko šansų iki tol puikiai žaidusiam priešininkų vartininkui.

Po šių lygiųjų T. Tuchelio auklėtiniai rikiuojasi antroje lentelės pozicijoje, tašku lenkdami „Liverpool“, kurie sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau.